Evrim Gazetesi'nin Onur Gecesi

08 Şubat 2009 Pazar - 15:50:20

Adana’da haftalk olarak yayn yaamn sürdüren Evrim Gazetesi, dayanma gecesinde, dostlaryla bulutu. Evrim gazetesi iki yln dayanma yemeinde inci otelinde düzenlenen görkemli gecede cokuyla kutlad. Cokulu bir ekilde gerçekletirilen Evrim Gazetesi iki Dayanma yemei gecesinin sunuculuunu Ceyhun plikci yapt. Gecede konuma yapan Evrim Gazetesi mtiyaz sahibi Halise Tekba, gecenin açlnda yapt ksa konumasnda, tüm konuklar ve dostlaryla birlikte, kendisini yalnz brakmayan gazeteci meslektalarna de teekkür etti.

Bu gecede kendisini yalnz brakmadklar için de ayryeten davetlilere teekkürlerini belirtti.

Elektronik Haber Ajans (e-ha) muhabirinin edindii bilgiye göre; Dayanma yemeine katlan davetliler arasnda Adana l Milli Eitim Müdürü Abdulgaffur  Büyükfrat, Doktor Mehmet Ylmaz, Doktor Celal Seçinti, Genç Parti il Bakan Ayhan Datekin ve il yönetim kurulu üyeleri, Genç Parti Sarçam ilçe Bakan Hüseyin Küçük, Genç Parti Seyhan ilçe Bakan Yusuf Aslan, DSP Seyhan ilçe Bakan Nejat Altnok, DSP Seyhan lçe Kadn Kollar Bakan Nilgün Akgöz, DSP eski Seyhan ilçe bakan ve Seyhan Belediye meclis üyesi aday Vedat Karaduman, DSP Sarçam Belediye bakan aday Celal Güven, DSP Sarçam lçe Bakan Erdinç Kayk, DSP il yöneticileri Ali Rasim Ar ve Arif Çokkulu, DSP ‘den Ali Rasim Kul  DSP Yüreir Belediye Bakan Aday Akan Küçükgöde, DSP Yüreir Belediye Meclis üyesi Aday Salim Küçükaltun, DSP Pozant eski ilçe Bakan ve l genel Meclis üyesi aday Nuri Akkaya, DSP Eski Seyhan ilçe sekreteri ve l Genel Meclis üyasi aday Ayhan Sabuncu, Fekeliler Dernek Bakan Mesut Bedir, Adyamanllar Dernek Bakan Osman Peri, adam kuyumcu Nuri Ün ve ei, Gazeteciler Cemiyeti yönetim Kurulu’dan Mustafa Gümü Damla, Egemen Gazetesi sahibi Hakan Denizli, Doruk Gazetesi’nden Fato Tekba, Gazete Adana Sahibi Hülya Ekmekçi, ADASO Basn danman Mustafa Bakan, Olay Gazetesi sahibi Neslihan Öztoprak, DSP Basn Danman Nuri Olgun ve arkadalar, air yazar Demirel Babacanolu, Hüseyin Ferhat, Süreyya Filiz, Mansur Ekmekçi ve ei, Münevver Düver, Zirve gazetesinden Erol Karata ve ei, Ekpres gazetesinden ehmus Baysal, ve birçok seçkin sima katld. Gecede sahne alan sanatç Mesut Eray ve Rana, arklaryla geceye ayr bir tat  ve renk katt.

Canl müzik eliinde halaylarn çekildii, oyunlar oynand gecede, konuklara hediye çekilii de yapld. Davetliler canl müzik eliinde Evrim Gazetesi’nin ikinci yan kutlad ve gece yarsna kadar süren dayanma elencesi, daha nice yayn yllar dileiyle sona erdi.

(e-ha) Lütfi KÜPEL